درباره ما

علم گیاهان دارویی از دیرباز میان مردم دنیا محبوبیت فراوانی داشته است چرا  که علاوه بر صد در صد طبیعی بودن آن عوارض داروهای شیمیایی را نیز ندارد.  امروزه ترکیب گیاهان به منظور تولید نوشیدنی های سالم که علاوه بر عطر و  طعم دلپذیر دارای خواص دارویی و درمانی نیز باشد به سرعت در میان مردم  سراسر دنیا محبوبیت یافته است ما سعی کردیم با بهره گیری از علم روز دنیا،  تجربه و تخصص، ترکیباتی منحصر به فرد را ارائه دهیم که با توجه به تنوع  زیاد محصولات برای هر سلیقه و ذائقه ای ارمغانی از یک تجربه دلچسب و  فراموش نشدنی داشته باشیم.

همواره تلاش ما در راستای  افزایش کیفیت تولید و بسته بندی با حفظ کیفیت و  خواص محصولات بوده و در این راستا بهترین مواد اولیه را با ترکیبات عالی و  سازگار و با بهترین بسته بندی مناسب گیاهان دارویی برای شما به ارمغان  آورده است.

تمامی محصولات بدون شکر ،مواد افزودنی و نگهدارنده و هر گونه مواد شیمیایی هستند.

شرکت دمنوش حسنا در آذر ماه 1395 موفق به اخذ گواهی ارگانیک از شرکت  بیوسان گواه برای تولید محصول دمنوش به ارگانیک و دمنوش سیب ارگانیک برای  اولین بار در ایران و بعنوان اولین و تنها شرکت دمنوش تولید کننده محصول  ارگانیک شده است.

این وب سایت برای دسترسی آسان مشتریان به محصولات و اطلاعات کامل در  باره شرکت و محصولات تهیه شده است .مشتریان عزیز میتوانند از طریق این سایت  تمامی محصولات را سفارش اینتر نتی دهند و از طریق پست در سراسر ایران و  تهران  و یا پیک موتوری در تهران دریافت نمایند.

همچنین میتوانید از مقالات و دائره المعارف موجود در سایت بهره مند شوید.